23.04 - 11.05.11 Велоприсутність в Королівстві Нідерланди.

Планируем и описываем многодневные походы
Правила форума
Как объявлять походы

Это требования, продиктованные опытом.

 • Тему о походе может создавать только организатор похода, или уполномоченное им лицо.
 • Объявление о коммерческом походе считается рекламой и должно согласовываться с руководством клуба.
 • Название темы должно быть в следующем формате: "ДД.ММ.ГГГГ - ДД.ММ.ГГГГ Название похода".
 • Всю информацию, которая будет появляться по данному походу корректируйте в первом сообщении созданной вами темы. Таким образом всегда будет достаточно прочитать первое сообщение темы, чтобы узнать всю необходимую информацию о походе.
 • В объявлении необходимо указывать:
  - дата / время старта;
  - место сбора;
  - направление движения (т.е. конечная цель);
  - расстояние которое планируется пройти, средняя скорость движения;
  - дата / время возвращения;
  - любая другая необходимая вводная информация;
  - список участников.
 • Оставьте контактный номер телефона, чтобы с вами могли связаться другие участники похода.

23.04 - 11.05.11 Велоприсутність в Королівстві Нідерланди.

Сообщение #147704 » 16.04.2011 19:21


Дуже люблю зустрічати земляків і однодумців, линдаючи світами. Сподіваюся на радісні зустрічі і у Нижніх Землях - хоча вони і малоймовірні. Це єдина відкрита мета оголошення цієї дуже незначної поїздки, хоча є кілька прихованих і глобальних. Отже:
Я не вважаю цю подорож велопоходом у звичному сенсі, це також не покатушка і не похід вихідного дня. Мабуть, вірніше всього назвати цю шнягу велоперебуванням, або ще краще велоприсутністю командора194см Мішеля Нако в Королівстві Нідерланди. Нитка похода примхливо заплутана: ДД - Київ(шв.потяг) - Дортмунд (літак) - Осс (авто) - Хертогенбош (вело) - Ейндховен - Тільбург - Бреда - Дордрехт - Роттердам (дньовка) - Утрехт - Амстердам (двух-трьохдньовка) - Пурмеренд - Алькмаар - Хоорн - Лейстад (яхта або субмарина) - Альмере-Стад (катер) - Лейварден (гвинтокрил) - Гронінген (дньовка і весілля) - Ассен (весільна подорож дерижабелем) - Хоогевеен (впд) - Зволлє (втеча пєхом після мордобою на весіллі) - Альмео (танком з братвою зі киданням-ням в нареченого і його родичів бананами і апельсинами) - Апельдоорн (каретою швидкої після поранення грейпфрутом) - Арнхейм (дньовка) - Хіймеген (вже за кермом карети швидкої) - Осс (вело) - Дортмунд (авто) - Київ (літак) - ДД (потяг) і помережена використанням усіх мислимих і немислимих видів транспорту: беру з собою права водія мото-авто-фура-катер-яхта-планер-гвинтокрил-параплан-дерижабель-повітряна куля-паротяг-підводнийЧовен-танк-квадро (на управління вЄлом Права не потрібні) і посвідчення аквалангіста. Якими з них доведеться скористатися і чим доведеться керувати у режимі "навіщо мені посвідчення - я і ТАК упораюсь - пустіть до стерна - не заважайте!" не можу сказати точно. Скільки разів з цього хитрого маршрута я ночом буду мотатись на базу в Осс за грошима, набоями, спиртом, забутими в Оссі при збиранні похапцем фотоапаратом, відеокамерою, люшньою, вищезгаданими Правами і Генштабовськими картами та секретними циркулярами - я не можу спланувати: на війні - як на війні! Куди ЩЕ і чим мене затаскає польова обстановка - лише Вседержителю відомо.
Бойові велопобратими чекають в Камаресі, Морлє, Парижі, Тулузі (Франція), Барселоні, Валенсії, Мадриді (Іспанія), Бризі, Анконі, Пізі (самі знаєте ДЕ ЦЕ), Ганновері, Штудгарті, Нойбранденбурзі, Кілі (Германія), Брюсселі, Антверпені, Брюгге (Бельгія) тощо - та чи потраплю я у їх гарячі міцні обійми - покажуть польові будні і генеральні обставини перебігу невійськових маневрів.
Якщо раптом ви побачите голандський танк або БМП з тризубом на броні, лінкор або авіаносець ВМФ Королівського Флоту Великої Британії під українським черепастим стягом, або американську балістичну ракету в небі над Еммелоордом з якимось Бароном верхи - не лякайтеся і не хапайтесь за мобілу, набираючи 911 - все нормуль: то командор194см тусить по Шенгенській тьмутаракані з єдиною метою - навести гендерні і популістичні мости з дружніми народами Європейської Спільноти. Балі, Мадагаскар, Маврікій, Австралію і Гренландію залишаю на "потім" - до всього одразу руки не доходять, та і якась-тось перспектива ж мусить бути у людини нерозумної патріотичної.
Календарні дати, що визначені точно – старт 23.04 і фініш 11.05.11…
Більше нічого не знаю і знать не хочу, планування припиняю примусово і раджу всім чхати на перепони і несприятливі обставини з усієї сили і частіше. Частіше чхати - прикольний девіз для такої шаленої експансії у Євросоюз, як я намріяв. "
Буду вдячний за небайдужість велобратів, спроби перетнутись зі мною в Далекій Далі і посприяти разом порозумінню між нашими братніми народами. Вікінги і січовики - єднайтеся! Якщо це в принципі можливо - і в чому я ані на секунду не сумніваюся!!!
Посилання на оригінал: http://dneproveloklub.dp.ua/forum/index ... 300.0.html
В чому сенс далеких подорожей... У можливості здалеку побачить, як ти любиш свій Рідний Край, Батьківщину. А ще зрозуміти - здаля - що не така вона уже і потворна і мачухоподібна, ця моя Батьківщина... А проте... Народ тута жиє дикий... Ох і дикий же народ!!! Щойно повернувся з Орілі... шокований: на найкрасивішому пляжі, Старопоромській пристані, якісь вандали прямо в траві-мураві розбили три десятки бутилок... Хіба можливо ТАКЕ у Нідерландах? Чесно скажу - рвав би їх, п"яндилиг котівських - зубами і руками... Треба ж ТАКЕ придумать! І що ж тепер? Доведеться особисто повизбирувать усі оті склянки до останньої скапочки... Бо якщо не я - то хто ж це зробить?
І ще одна несподівана засада: відомий на наших і на ваших теренах му..к грозиться нанять кілЄра, щоб збить Барона з балістичної ракети... Ну треба ж таким жлобом уродиться!!! Велобратва - кучкуймося, не дамо роз"єднати наші пелетони усяким вонючкам! bezbash
Чомусь дуже боюсь летіть літаком... Двадцять років не літав... Все машиною їздив... А потім на вєліку... Тільки уявлю себе на борту - уже душа в п"яти провалюється... А разом з тим - ДУЖЕ хочеться позирить на оту незбагнену Цивілізацію Квітів і велосипедистів... Кажуть, у Бенелюксі навіть прєм"єр-міністри на вєлах на роботу їздять... Важко уявить Азарова на вєліку.
У маминому палісаді розпустилися тюльпани... Голандські... Такі ранні!!! Наші ще і голови з листя не повитикали - а голандські вже квітують повним ходом! Дев"ять штук... Такі гостропелюсткові, прикольні, різнокольорові... Дев"ятеро... Уявляю ПОЛЕ таких тюлюпанчиків... Ох, прикольно, мабуть.
Ще б умів вставляти фотки в повідомлення... Нічого - навчусь!
Последний раз редактировалось comandor194sm 22.04.2011 05:40, всего редактировалось 2 раз(а).
Нехай у наших ворогів у роті пір"я поросте!
А на наших друзів хай нападуть ГРОШІ!!!
http://www.panoramio.com/user/5106760
http://www.youtube.com/watch?v=832lzfCPL4Y
comandor194sm
Золотник
Аватара пользователя
Сообщения: 5
Зарегистрирован: 15.04.2011
Возраст: 61
Откуда: Дніпропетровск - Київ, Україна!
Вел: Torpedo LX travel
Карма: 0

Сообщение #147711 » 16.04.2011 19:29


:lol: веселая поездочка намечается....хотя в голландии то фигли, по другому и быть не может
Я еду на велодень!
bugaev_i
КАРАМБА!
Аватара пользователя
Сообщения: 7531
Зарегистрирован: 02.07.2007
Возраст: 36
Откуда: Москва
Вел: TREK 8500 `08
Карма: 193

Сообщение #148750 » 22.04.2011 05:55


Чесно кажучи - не уявляю Спільноту Хомо Сапієнс, в якій Прем"єр-міністр добирається до Кабміну на вєліку... Ну не вкладається ТАКА шняга у мою довбешку! А їхня Цивілізація Квітів мене просто заворажує... Слиш, велолюди - мислиме діло: осушили болото, організували додаткову провінцію! І все ЦЕ - на шість метрів нижче рівня Свіового Океану... Попробуй перестать качать воду - враз затопить... :?:
Нам би їхні проблеми... Давно б уже сиділи по ніздрі у воді... Нє, братці - я голандців поважаю... І відношуся до цього народу ТАК, що якби вони мені відповіли взаємністю - я б у них враз би став Почесним Громадянином Усієї Голандської Спільноти... Ох, кортить покатать кольоса по Бенилюксу... Копита чешуться - силов моїх немає... Буду тримать вас у курсі справи - а ви думайте про мене беззлобно. "И мне станет значительно легче!"
Нехай у наших ворогів у роті пір"я поросте!
А на наших друзів хай нападуть ГРОШІ!!!
http://www.panoramio.com/user/5106760
http://www.youtube.com/watch?v=832lzfCPL4Y
comandor194sm
Золотник
Аватара пользователя
Сообщения: 5
Зарегистрирован: 15.04.2011
Возраст: 61
Откуда: Дніпропетровск - Київ, Україна!
Вел: Torpedo LX travel
Карма: 0

Сообщение #148796 » 22.04.2011 12:03


comandor194sm, держи в курсе! интересно будет почитать)))
Я еду на велодень!
bugaev_i
КАРАМБА!
Аватара пользователя
Сообщения: 7531
Зарегистрирован: 02.07.2007
Возраст: 36
Откуда: Москва
Вел: TREK 8500 `08
Карма: 193

Сообщение #152331 » 13.05.2011 14:18


ждем отчет и фото)))
Киевский филиал ПТБ
Изображение БЕЗУМЕЦ ГОДА'2010
clashmind
Руль
Аватара пользователя
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 18.02.2011
Возраст: 33
Откуда: ПТБ(Киевский филиал)
Вел: Блондинка Элис
Карма: 58

Сообщение #154355 » 23.05.2011 15:14


Ой, велобратці - краще б я ТУДИ не їздив - сидиш собі у багнюці - і не знаєш, що ДЕСЬ одуванчики розквітли!!! Ніби нормально!!! А так - другий тиждень не сплю - думаю: яку б революцію затіять в Україні - щоб хоч трішечки людянішими і культурнішими зробить наших биків при владі, баранів у погонах і козлів - звичайних громадян. Но, думаю, що я занадто маленький, щоб переінакшить мОСк 48 000 000 моїх співгромадян на європейський лад - хча процес потрохи іде, і СПОДІВАЮСЬ - років черед дев"ятсот і над нашою благодатною Землею засяє сонце Правди і Справедливості, настане Свобода, Рівність і Братерство - як заповідав великий Шарль Де Голль! Отже...
У Голандії існує абсолютно невідома і незрозуміла нам, постСовкам, Цивілізація Велосипедистів Віком Від Трьох до Ста Трьох Років! Голандська державність давним-давно відрізняєтться розумними виваженими технічно обгрунтованими рішеннями нагальних проблем і красивими - хоча і технічно складними і дорогими - рішеннями побутово-соціЯльних проблем. Вони там ТАКІ прагматики і математики, продемонстрували мені, совку зачуханому такі вершини людяності і уваги до життєвих потреб КОЖНОГО громадянина - інвалід він безногий-безрукий, а чи Міністр Фінансів - без різниці. Ну можна сказать, що ще великий державотворець і руссофоб Петро Великий Перший у 1700-якомусь там році побував в Амстердамі, попрацював там на суднобудівельних верфях, поспілкувався з народом, пожив у їх будинках - і сотворив на Неві шикарну КОПІЮ Амстердама - Санкт-Петербург!!!
Чесно вам скажу - писать регулярний звіт у мене немає сил - такий я злий на Україну, Росію і росіян з українцями - до чого ж ми тут дожилися!!! Усі фотографії, зроблені в Голандії, я загнав ЩЕ ТАМ на http://foto.mail.ru/mail/orca194sm/?page=3 і на четвертій сторінці - усі фотки розбив по дням перебування - бо поюзав я по Голандії, Бельгії і іншим країнам - як переляканий, на шести видах транспорту - як і планував. Більшість відео - поряд у МойомМірє http://video.mail.ru/mail/orca194sm/82 - 32 ролика - а буде ЩЕ...
Перші враження я виклав на http://velodnepr.dp.ua/forum/viewtopic.php?f=5&t=2755 та http://dneproveloklub.dp.ua/forum/index ... 300.0.html - пишу паралельно тотамтотам - колись зведу докучі.
Почував себе ТАМ я - як несамовитий нінзя, агент 007 і козак Мамай одночасно: усе рознюхував, розвідував, фотав втіхаря - щоб розузнать їх Страшну Тайну - як вони ТАК живуть, що люблять свою Королеву, один одного і навколишніх тварин, працюють собі спокійно і кваліфіковано, відпочивають весело і яскраво, будують якісно і надовго - і все з УМОМ - а це помітно приїжджому з перших секунд перебування - і викликає страшенну заздрість і несамовите бажання ЖИТИ ТАК САМО!!! РОзвідував і рознюхував - щоб доложить нашому міському голові, голові облради і президенту - як просто у голандців усе те виходить - не брать хабарів, не красти у держави і населення, не брехать на зібраннях натовпу і під одіялом - самому собі, не жульнічать скрізь і всюди, не пиз...ть у сусіда останню сорочку - ну короче - розказать НАШИМ КЕРІВНИКАМ - як бути людьми серед людей і Батьківщину любить. Ну і як ви думаєте - цікавить когось у нашій країні ТАКА інформація, ТАКА СТРАШНА БЕНЕЛЮКСІВСЬКА ТАЙНА? Нехай кожен з нас САМ СОБІ відповість...
Ну у них там узаконені легкі наркотики - і усі наріки сидять по КофеШопах під наглядом, довольні життям і собою, нікого ніколи не чіпають - і в ЦЬОМУ я бачу величезну ПЕРЕВАГУ перед українським законодавством і реаліями наріковського життя - наші по під"їздам коляться в антисанітарних умовах, боячись і сердячись на владу - а це простим сусідям-громадянам безпеки і спокою не додає.
Ну у них узаконена проституція - і у кожної простіГосподі є трудова і санітарна книжки, вона сплачує податок в державну казну, у НИХ є профспілка і РОБОЧЕ МІСЦЕ у спеціально відведеному Кварталі Червоних Ліхтарів - і як на мене ТАК ЗРУЧНІШЕ населенню і набагато корисніше здоров"ю пацанів і мужиків, які без "потрахаться з проституткою" просто жити не можуть.
Ну у них узаконена така шняга як ЕФТАНАЗІЯ - що, на мою думку, є проявом найвищої вищості Людяності Суспільства, Порядності Влади, Вищості Закону перед кумовсвом, корупцією, зловживаннями службовим становищем і те де, і те пе!!! :idea:
Ну у них там ДАВНО зрозуміли, що ЖОПУ простіше, дешевше, зручніше, швидше... ще ТИСЯЧА ПЕРЕВАГ... і екологічніше таскать з місця на місце - ну на роботу, у магАзін, по дітей у дитсадок, в школу - та скрізь-скрізь-скрізь - не на півтора-двох тонах вонючого дорогущого заліза - А НА ВЕЛОСИПЕДІ!!! І там створені усі мислимі і немислимі умови для використання велосипеда, а не мотоцикла і не автомобіля - хоча і для мото і авто там ТЕЖ створені УСІ УМОВИ!!! Особливо збиває дах на вуха умови, створені там для інвалідів, стариків, немічних, сліпих людей і парочок з малими дітьми. ЦЕ ПРОСТО ВРАЖАЄ!!! Наприклад, я в парку біля дитячого майданчика бачив ГОЙДАЛКУ - качелю по-вашому - ПРИЗНАЧЕНУ ДЛЯ ГОЙДАННЯ ЛЮДЕЙ В ІНВАЛІДНИЙ ВІЗОЧКАХ РАЗОМ З ІНВАЛІДНИМИ ВІЗОЧКАМИ!!! http://foto.mail.ru/mail/orca194sm/3924/3964.html Ну правда - отакенному дядькові, малому-ДЦПешничку чи бабусі, яка вже ходить не може, чи інваліду дитинства, чи жертві якоїсь хвороби, чи аварії, чи якихось іншиз злих обставин - ТЕЖ ХОЧЕТЬСЯ ХОЧ РАЗ В ЖИТТІ ПОГОЙДАТИСЯ на качельках - і я, чесно кажучи - заплакав біля тієї качельки - в ній усе голландське європейське людинолюбство - як у каплі води видно... Спеціально дам ссилку на фото цієї качельки - бо самотужки ви фіг знайдете її у безладі моїх голандських фоток... http://foto.mail.ru/mail/orca194sm/3924/4068.html О, получилось! А на простих вулицях Осса пороблені специфічні доріжки для сліпих - http://foto.mail.ru/mail/orca194sm/3924/3989.html - ліва внизу видно полосу тротуарної плитки зі специфічними виступами на рівній поверхні - пунктир Брайля для підошв. http://foto.mail.ru/mail/orca194sm/3924/3989.html#3988 ідеш і відчуваєш підошвою ці горбочки - вони приведуть до крамниці, чи до больниці, чи до міськради - скрізь, куди сліпий, що живе ОТУТ, захоче піти ТУДОЙ - йому за рахунок міськради викладуть ТУЖОЙ же таку доріжку...
ОСОЛИВО я хотів би зупинитися на велоінфраструктурі Голандії - і цьому я приділяв ТАМ непересічний інтерес. Навіть не знаю - з чого почать... База у мене була в містечку Осс. 60 000 мешканців - тіпа Новомосковська городішко - немає про що говорить... 90% автодоріг мають паралельно велотрасу зі своєю інфраструктурою - окремі велосвітлофори, велопереходи через автостради та велоперехрестя. на решті доріг - де із-за будинків неможливо розширити велодоріжку - на проїжджій частині встановлюються бордюрні камені найрізноманітніших конфігурацій - круглі, пласкі, чотири- або шестигранні - що відокремлюють автополосу від велосмуги. УСІ велодоріжки устелені ЧЕРВОНО-БОРДОВИМ асфальтом з обов"язковим велосимволом, зрозумілим і найтупішому. Ну - як на мене - гвоЗдь програми велоОсса - вулиця через весь городок, з бордово-червоним покриттям і намальованою велокороною - така собі магістраль для швидкісного руху велосипедистів з ПРІОРИТЕТОМ велосипедистів на всій довжині цієї щняги. http://foto.mail.ru/mail/orca194sm/3924/3964.html#3971 Автомобілі там рухаються - та вони по Голандії СКРІЗЬ рухаються - але на цій магістралі головні - велосипедисти! Відчуття, що у тебе пріоритет перед автомобілем - незрівняне і невимовне. Ото так!
Ну про велоЦивілізацію в Голандії скажу ще багато чого цікавого - було б у вас бажання читать та замислюватись над реаліями нашого українського життя...
Нехай у наших ворогів у роті пір"я поросте!
А на наших друзів хай нападуть ГРОШІ!!!
http://www.panoramio.com/user/5106760
http://www.youtube.com/watch?v=832lzfCPL4Y
comandor194sm
Золотник
Аватара пользователя
Сообщения: 5
Зарегистрирован: 15.04.2011
Возраст: 61
Откуда: Дніпропетровск - Київ, Україна!
Вел: Torpedo LX travel
Карма: 0


Вернуться в Вело-походыКто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

cron